Autorski program

Autorski program2018-08-23T13:37:44+02:00

Treningi dla dorosłych prowadzone są przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę Wola Tennis Club. Prowadzimy zajęcia na każdym poziomie zaawansowania, zaczynając od nauki od podstaw, poprzez doskonalenie techniki wśród średnioozaawansowanych graczy i kończąc na wprowadzaniu gier sparingowych i ćwiczeniu elementów taktyczno-technicznych potrzebnych przy grze na punkty dla graczy zaawansowanych.

Nasi trenerzy po pierwszym treningu określają wspólne cele oraz plan treningowy dopasowany do każdego gracza. Poza treningami w Klubie organizujemy również obozy weekendowe, majówki oraz obozy wakacyjne, podczas których możliwa jest szybka poprawa swojej formy dzięki dużej dawce treningów w krókim czasie.

Poza treningami organizujemy również turnieje tenisowe oraz Ligę Tenisową WTC, dzięki czemu nasi Klubowicze, mogą na bieżąco sprawdzać efekty pracy z trenerem podczas meczów na punkty.

Oferujemy lekcje indywidualne oraz grupowe. Jeśli chcesz rozpocząć swoją przygodę z tenisem w Wola Tennis Club zgłoś się do nas!