Poznaj klub

Poznaj klub2018-08-09T14:34:28+02:00

Wola Tennis Club to korty usytułowane na warszawskiej Woli. Obiekt znajduje się w Parku im. Edwarda Szymańskiego zatem tenisiści mogą spędzić przyjemnie czas zarówno przed treningami jak i po. W parku znajduje się plac zabaw, a także ścieżki rowerowe i rolkowe. Wola Tennis Club dysponuje 3 całorocznymi kortami krytymi oraz jednym kortem otwartym. Wszystkie o nawierzchni ziemnej.

W budynku klubowym znajdują się szatnie z prysznicami, aby każdy klient mógł odświeżyć się po grze. W chłodne dni każdy może ogrzać się przy kominku. Recepcja serwuje kawę, herbatę oraz zimne napoje. Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby każdy klient czuł się wyjątkowo. W Wola Tennis Club znajduje się również sklep tenisowy połączony z centrum testowym i serwisowym.

Wykwalifikowana kadra trenerska prowadzi zajęcia indywidualne oraz grupowe na każdym poziomie zaawansowania. Dzieci szkolą się w Akademii Tenisa według międzynarodowego programu Tenis10. Nasi podopieczni podzieleni są na grupy według wieku, a także umiejętności.

Organizujemy również tenisowe majówki, wyjazdy weekendowe, obozy młodzieżowe, a także rodzinne. Jest to świetna okazja, aby podszkolić swoje umiejętności tenisowe oraz spędzić aktywnie czas.