Ładowanie Wydarzenia

Obozy

Tenisowy Sylwester w Egipcie – El Gouna 2024/25

Przywitaj z nami Nowy Rok w Egipcie podczas tygodniowego obozu tenisowego w Hotelu The Three Corners Rihana**** w El Gounie! Czeka na Ciebie słoneczna pogoda, super zabawa sylwestrowa, pobyt all inclusive oraz wiele tenisa i dodatkowych atrakcji! 🙂

Termin: 26.12.2024 – 02.01.2025

W programie:

 • 10 godzin treningów tenisowych oraz bezpłatny dostęp do kortów przez cały dzień
 • wyżywienie all inclusive wraz z zabawą sylwestrową
 • możliwość treningów kitesurfingowych z polskimi instruktorami, wraz z wypożyczeniem sprzętu (dodatkowo płatne)
 • joga oraz treningi fitness w Red Sea Zone – najpopularniejszym wśród Polaków egipskim spocie kitesurfingowym
 • zwiedzanie El Gouny – prywatnego miasta, które jest w 100% bezpieczne

Przykładowy plan dnia:

 • 8:00 – Śniadanie
 • 9:00 – Transport na spot Red Sea Zone
 • 10:00-13:00 – Treningi kitesurfingowe lub wolne pływanie. Dla niepływających możliwość korzystania z kortów tenisowych. W przypadku braku wiatru treningi fitness lub dodatkowe treningi tenisowe.
 • 14:00 – Obiad
 • 15:00-19:00 – Treningi tenisowe
 • 20:00 – Kolacja
 • 21:00 – Dodatkowe atrakcje

Zakwaterowanie

Hotel The Three Corners Rihana****, zbudowany w stylu nubijskim, położony jest na rozległym terenie z egzotyczną roślinnością. Goście mogą korzystać z eleganckiego lobby z całodobową recepcją, pasażu handlowego oraz głównej restauracji. Na terenie hotelu znajdują się również restauracja Plaza, restauracje a’la carte: Chez Pascal (owoce morza) oraz Dolce Vita (włoska), a także pięć barów, w tym jeden przy plaży. Hotel oferuje ogrzewane baseny i jest usytuowany w luksusowym kurorcie El Gouna.

Treningi

Trenować będziemy w klubie El Gouna Tennis Club, położonym 2min od Hotelu. Do naszej dyspozycji będzie:

 • 6 kortów ziemnych
 • 2 korty twarde
 • 3 korty do padla
 • 4 korty do pickleballa

Poza tenisem będziecie mieli możliwość nauki kitesurfingu w polskiej bazie Red Sea Zone popularnym wśród Polaków spot kitesurfingowy, położonym nad Morzem Czerwonym. Miejsce oferuje idealne warunki do kitesurfingu dzięki stabilnym wiatrom i płytkim wodom. Na miejscu dostępne są kursy prowadzone przez polskich instruktorów, wypożyczalnia sprzętu oraz strefa relaksu dla kitesurferów. To doskonałe miejsce zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych miłośników tego sportu.

Lokalizacja

The Three Corners Rihana****, El Gouna, Egipt, Hurghada 2, Red Sea Governorate 84517 Egypt

Dojazd

 

W cenie obozu zawarty jest przelot z Warszawy do Hurghady czarterowym lotem LOT organizowanym przez Coral Travel. Planowany wylot z Warszawy 26.12 o godzinie 6:15, powrót z Hurghady 02.01 o godzinie 12:35. Godziny lotów mogą ulec zmianie.

 

Cena

Ubezpieczenie

Każdy uczestnik wyjazdu zagranicznego organizowanego przez Wola Tennis Club sp. z o.o. jest ubezpieczany w SIGNAL IDUNA Polska TU Są. Ubezpieczenie obowiązuje w czasie pobytu poza granicami RP na wyjeździe i obejmuje:

 • 25 000 EUR KL (koszty leczenia) w tym zachorowanie na covid-19 z assistance
 • 20 000 EUR NNW (następstwa nieszczęśliwych wypadków wraz z tabelą procentową norm uszczerbkowych w tym: skręcenia i zwichnięcia)
 • 1000 EUR BAGAŻ PODRÓŻNY

W trakcie wyjazdów ubezpieczenie obejmuje amatorskie uprawianie sportów.

Istnieje również możliwość rozszerzenia ubezpieczenia o zwyżkę za choroby przewlekłe i nowotworowe. Prosimy o kontakt z biurem celem wyliczenia składki na adres mailowy: biuro@wolatennis.pl

W celu zapewnienie najlepszej ochrony podczas Twojego wyjazdu rekomendujemy wykupienie pakietu rozszerzającego ubezpieczenie podstawowe. Ubezpieczenie to można wykupić podczas zapisu online.


Ubezpieczenie kosztów rezygnacji

UBEZPIECZ SWOJA REZERWACJĘ

Zalecamy wykupienie ubezpieczenia kosztów rezygnacji z uczestnictwa w wyjeździe lub kosztów związanych z wcześniejszym powrotem z wyjazdu do Polski. Pozwala ono na zwrot do 100% poniesionych kosztów, w przypadku nagłej, nieprzewidzianej anulacji wyjazdu (losowe zdarzenie lub nagłe zachorowanie, wymagające odpowiedniego potwierdzenia). Koszt ubezpieczenia zależny jest od rodzaju wyjazdu (krajowy bądź zagraniczny) oraz wybranego wariantu, a szczegóły ubezpieczenia wraz z wymienionymi powodami rezygnacji znajdują się w TUTAJ.

Prosimy również pamiętać, że w przypadku zmiany ceny wyjazdu, objętej ubezpieczeniem od kosztów rezygnacji np. w wyniku dokupienia szkoleń lub innych opcji dodatkowych, należy dokonać dopłaty do ubezpieczenia od kosztów rezygnacji. W innym wypadku dokupione świadczenia dodatkowe nie będą objęte ochroną ubezpieczeniową. Koszt dopłaty do składki będzie wyliczany indywidualnie.

Zadaj Nam Pytanie :)

  Imię *

  Adres email *

  Telefon *

  Jak możemy pomóc? *

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Wola Tennis Club Sp. z o.o.) jedynie do kontaktu ze mną w celu odpowedzi na wiadomość.

  Udostępnij

  Data i lokalizacja

  Start

  26 grudnia 2024 o 08:00

  Koniec

  2 stycznia 2025 o 12:00

  Lokalizacja

  Hurghada 2, Red Sea Governorate 84517,
  Cena
  Cena:
  5999 PLN
  Organizator
  Organizator:Wola Tennis Club
  Email:biuro@wolatennis.pl
  Telefon: 531 887 300
  Inne Wydarzenia
  Dodaj do kalendarza
  Scroll to Top