Loading Events

Nadchodzi czas upojnej zabawy do białego rana! Przywitajcie Nowy Rok w wyjątkowym, tenisowym stylu z przyjaciółmi z Wola Tennis Club!!  Zapraszamy gorąco na Sylwestrowy wyjazd pełen wystrzałowych atrakcji, spędzony w najlepszym towarzystwie oraz sportowym klimacie, czyli tak jak lubicie najbardziej.

Możecie liczyć na treningi z Waszymi ulubionymi trenerami, atrakcje pozatenisowe, a w samego Sylwestra niezapomnianą zabawę taneczną do białego rana! Tej nocy czeka na Was także specjalne menu oraz open bar. Dla Waszych dzieci – osobny Sylwester i całonocna opieka.

Poprowadzimy dla Was 6 treningów na krytych i ogrzewanych kortach trawiastych. Gwarantujemy 6h lekcji tenisa podczas całego wyjazdu oraz bezpłatny dostęp do kortów poza treningami. Poza treningami przygotowaliśmy też masę atrakcji, takich jak turniej w kręgle, wieczór z planszówkami i wiele, wiele innych 🙂

 

Zapisy:

 • +48 531 887 300
 • biuro@wolatennis.pl

Zapisz się

  Imię i nazwisko *

  Adres email *

  Telefon *

  Treść zapytania *

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Wola Tennis Club s.c.) jedynie do kontaktu ze mną w celu odpowedzi na wiadomość.