Ładowanie Wydarzenia

Obozy

Tenisowy Sylwester 2022 w Mrągowie

Nadchodzi czas upojnej zabawy do białego rana! Przywitajcie Nowy Rok w wyjątkowym, tenisowym stylu z przyjaciółmi z Wola Tennis Club!!  Zapraszamy gorąco na Sylwestrowy wyjazd pełen wystrzałowych atrakcji, spędzony w najlepszym towarzystwie oraz sportowym klimacie, czyli tak jak lubicie najbardziej.

Możecie liczyć na treningi z Waszymi ulubionymi trenerami, atrakcje pozatenisowe, a w samego Sylwestra niezapomnianą zabawę taneczną do białego rana! Tej nocy czeka na Was także specjalne menu oraz open bar. Dla Waszych dzieci – osobny Sylwester i całonocna opieka.

Poprowadzimy dla Was 6 treningów na krytych i ogrzewanych kortach trawiastych. Gwarantujemy 6h lekcji tenisa podczas całego wyjazdu oraz bezpłatny dostęp do kortów poza treningami. Poza treningami przygotowaliśmy też masę atrakcji, takich jak turniej w kręgle, wieczór z planszówkami i wiele, wiele innych 🙂

 

Zapisy:

 • +48 531 887 300
 • biuro@wolatennis.pl

Zakwaterowanie

Treningi

Lokalizacja

Hotel Mrągowo Resort&Spa****, Giżycka 6
Mrągowo, warmińsko-mazurskie 11-700

Dojazd

Cena

Ubezpieczenie

Zadaj Nam Pytanie :)

  Imię *

  Adres email *

  Telefon *

  Jak możemy pomóc? *

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Wola Tennis Club Sp. z o.o.) jedynie do kontaktu ze mną w celu odpowedzi na wiadomość.

  Udostępnij

  Data i lokalizacja

  Start

  29 grudnia 2022 o 15:00

  Koniec

  1 stycznia 2023 o 17:00

  Lokalizacja

  Giżycka 6, Mrągowo
  Cena
  Cena:
  1999 PLN
  Organizator
  Organizator:Wola Tennis Club
  Email:biuro@wolatennis.pl
  Telefon: 531 887 300
  Inne Wydarzenia
  Dodaj do kalendarza
  Scroll to Top