Ładowanie Wydarzenia

Obozy

Majówka tenisowa w Chorwacji

Po zeszłorocznym pełnym sukcesie, zapraszamy na trzecią edycję majówkowego obozu tenisowego w Chorwacji. Obóz odbędzie się w terminie 27 kwietnia – 04 maja 2024.

INFORMACJE OGÓLNE

 • Zakwaterowanie: pokoje 2 os. z możliwością dostawek lub apartamenty rodzinne
 • Wyżywienie: śniadania i obiadokolacje w formie bufetu
 • Ubezpieczenie: NNW i KL dla wszystkich Uczestników
 • Korty tenisowe: 10 kortów ziemnych i 2 korty twarde
 • Wiek uczestników: bez ograniczeń
 • Dojazd własny/busem/samolotem
  • 12h samochodem z Warszawy
  • Tym, którzy wybiorą podróż samolotem pomożemy przy zakupie biletów lotniczych, a także zorganizujemy transfer z lotniska do Hotelu
  • Dojazd busem na trasie Warszawa-Vrsar-Warszawa

PROGRAM OBOZU I ATRAKCJE

 • Nauka i doskonalenie gry pod okiem doświadczonych instruktorów WTC, 18 h treningów przez cały obóz,
 • Możliwość dodatkowych sparingów i treningów indywidualnych (dodatkowo płatne)
 • Testy rakiet Pacific i Toalson
 • Strefa rekreacyjna Hotelu do dyspozycji: dwa baseny zewnętrzne, prywatna plaża, sala zabaw dla dzieci
 • Specjalna oferta na zabiegi SPA
 • Specjalny program dla dzieci, osobne treningi oraz liczne animacje na korcie i sali zabaw
 • Codzienne rozruchy poranne i wieczorne stretchingi, możliwość dołączenia do Fit Campu z Kingą Fleszar (dodatkowo 6h treningów siłowych i cardio)

Zapisy przyjmujemy wyłącznie przez formularz zgłoszeniowy online:

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ! 🙂

Zakwaterowanie

Zapraszamy Was do Vrsaru w Chorwacji. Obóz odbędzie się w Petalon Resort****, który położony jest na pięknym półwyspie nad morzem Adriatyckim. Resort dysponuje 176 pokojami dwuosobowymi (z możliwością dostawek) i 48 apartamentami dla rodzin. Znajdziecie tam również dwie restauracje z pięknym tarasem z widokiem na morze, salę zabaw dla dzieci, prywatną plaże, dwa baseny oraz co najważniejsze 12 kortów tenisowych (10 kortów o nawierzchni ziemnej i 2 korty twarde).

 

Treningi

Obiekt dysponuje 12 kortami tenisowymi. Do naszej dyspozycji będzie 10 kortów o nawierzchni ziemnej oraz 2 korty twarde.

Lokalizacja

Resort Petalon****, Petalon 52450
Vrsar, Croatia (Local Name: Hrvatska)

Dojazd

Dojazd we własnym zakresie. Najtańszą opcją będzie zdecydowanie dojazd samochodem. Vrsar położony jest na północy Chorwacji, godzinę od granicy z Włochami. Z Warszawy dojazd zajmuje około 12h.

Kolejna opcja to przelot samolotem. W niewielkiej odległości o Vrsaru znajdują się trzy lotniska: Ljublana (2h od Vrsaru), Zagrzeb (3h od Vrsaru) i Pula (30min od Vrsaru). Do Ljublany i Zagrzebia można się dostać bezpośrednim lotem Polskich Linii Lotniczych LOT, do Puli można przylecieć z LOTem z przesiadką w Zagrzebiu. W przypadku zainteresowania transportem lotniczym możemy pomóc Wam kupić bilety oraz zorganizować transfer z lotniska do ośrodka.

Trzecią opcją transportu jest przejazd busem 8os. z naszymi trenerami. Podróż zajmie około 13-14h i w tej opcji mamy do sprzedaży tylko 6 miejsc! Kto pierwszy ten lepszy 🙂

Cena

Ubezpieczenie

Ubezpieczenie wyjazdowe

Każdy uczestnik wyjazdu zagranicznego organizowanego przez Wola Tennis Club sp. z o.o. jest ubezpieczany w SIGNAL IDUNA Polska TU Są. Ubezpieczenie obowiązuje w czasie pobytu poza granicami RP na wyjeździe i obejmuje:

 • 25 000 EUR KL (koszty leczenia) w tym zachorowanie na covid-19 z assistance
 • 20 000 EUR NNW (następstwa nieszczęśliwych wypadków wraz z tabelą procentową norm uszczerbkowych w tym: skręcenia i zwichnięcia)
 • 1000 EUR BAGAŻ PODRÓŻNY

W trakcie wyjazdów ubezpieczenie obejmuje amatorskie uprawianie sportów.

Istnieje również możliwość rozszerzenia ubezpieczenia o zwyżkę za choroby przewlekłe i nowotworowe. Prosimy o kontakt z biurem celem wyliczenia składki na adres mailowy: biuro@wolatennis.pl

W celu zapewnienie najlepszej ochrony podczas Twojego wyjazdu rekomendujemy wykupienie pakietu rozszerzającego ubezpieczenie podstawowe. Ubezpieczenie to można wykupić podczas zapisu online.


Ubezpieczenie kosztów rezygnacji

UBEZPIECZ SWOJA REZERWACJĘ

Zalecamy wykupienie ubezpieczenia kosztów rezygnacji z uczestnictwa w wyjeździe lub kosztów związanych z wcześniejszym powrotem z wyjazdu do Polski. Pozwala ono na zwrot do 100% poniesionych kosztów, w przypadku nagłej, nieprzewidzianej anulacji wyjazdu (losowe zdarzenie lub nagłe zachorowanie, wymagające odpowiedniego potwierdzenia). Koszt ubezpieczenia zależny jest od rodzaju wyjazdu (krajowy bądź zagraniczny) oraz wybranego wariantu, a szczegóły ubezpieczenia wraz z wymienionymi powodami rezygnacji znajdują się w TUTAJ.

Prosimy również pamiętać, że w przypadku zmiany ceny wyjazdu, objętej ubezpieczeniem od kosztów rezygnacji np. w wyniku dokupienia szkoleń lub innych opcji dodatkowych, należy dokonać dopłaty do ubezpieczenia od kosztów rezygnacji. W innym wypadku dokupione świadczenia dodatkowe nie będą objęte ochroną ubezpieczeniową. Koszt dopłaty do składki będzie wyliczany indywidualnie.

Zadaj Nam Pytanie :)

  Imię *

  Adres email *

  Telefon *

  Jak możemy pomóc? *

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Wola Tennis Club Sp. z o.o.) jedynie do kontaktu ze mną w celu odpowedzi na wiadomość.

  Udostępnij

  Data i lokalizacja

  Start

  27 kwietnia 2024 o 18:00

  Koniec

  4 maja 2024 o 18:00

  Lokalizacja

  Petalon 52450, Vrsar
  Organizator
  Organizator:Wola Tennis Club
  Email:biuro@wolatennis.pl
  Telefon: 531 887 300
  Inne Wydarzenia
  Dodaj do kalendarza
  Scroll to Top