Ładowanie Wydarzenia

Obozy

Weekendowy obóz tenisowy w Giebułtowie – listopad 2024

Zapraszamy serdecznie na kolejną edycję obozu weekendowego. Tym razem, w długi weekend listopadowy po raz piąty zawitamy do Tennis&Country Club Hotel****. Obóz trwać będzie od czwartku 7 listopada do poniedziałku 11 listopada.

Wyjazd rozpoczynamy w czwartek od wieczornych treningów i kończymy w poniedziałek po godzinie 17:00. Mamy przedłużoną dobę hotelową, co pozwoli nam na przeprowadzenie aż 12h treningów tenisowych! Poza treningami, jak zawsze zaplanowaliśmy moc dodatkowych atrakcji takich jak: turniej w pokera, czy wieczór z planszówkami. A dla tych, którym jeszcze będzie mało tenisa, będzie możliwość umawiania się na sparingi i lekcje indywidualne z trenerem:)

Liczba miejsc jest mocno ograniczona, więc zapraszamy do zapisów. Kto pierwszy ten lepszy 🙂

INFORMACJE OGÓLNE

 • Zakwaterowanie: pokoje 2 os. z możliwością dostawek
 • Wyżywienie: 3 posiłki dziennie
 • Dojazd: własny (300 km od Warszawy)
 • Ubezpieczenie: NNW dla wszystkich Uczestników
 • Korty tenisowe: 3 korty pod balonem (dywan TOP SLIDE i 1 kort HARD) i 4 korty w hali (nawierzchnia dywanowa TOP SLIDE)
 • Wiek uczestników: bez ograniczeń

PROGRAM OBOZU I ATRAKCJE

 • Nauka i doskonalenie gry pod okiem doświadczonych instruktorów WTC, 12h treningów przez cały obóz,
 • Testy rakiet Pacific i Toalson
 • Strefa rekreacyjna Hotelu do dyspozycji: basen, siłownia, sala fitness
 • „Poker night”, codziennie inne atrakcje pozatenisowe,
 • Specjalny program dla dzieci, osobne treningi oraz liczne animacje.

Zakwaterowanie

Hotel znajduje się w odległości około 2 km na północ od Krakowa w malowniczym Giebułtowie, zaledwie 12 minut drogi od Ojcowskiego Parku Narodowego i 15 minut od krakowskiego Rynku Głównego. Otoczenie hotelu pozwala na aktywny wypoczynek w przyjemnej ciszy i mimo, że wciąż blisko miasta, to daleko od jego zgiełku.

Pokoje hotelowe są przestronne i eleganckie. Zostały zaprojektowane z myślą o Twoim maksymalnym komforcie. Wyposażone w nowoczesne udogodnienia, stwarzają idealne warunki do relaksu po intensywnym dniu na korcie.

Hotelowa restauracja to kulinarne doświadczenie na najwyższym poziomie. Szef kuchni serwuje wykwintne dania przygotowywane ze świeżych, lokalnych produktów, a atmosfera jest idealna do delektowania się wyjątkowym smakiem. Na obozie mamy gwarantowane trzy posiłki dziennie.

Hotel dysponuje również

estauracja: Nasza restauracja to kulinarne doświadczenie na najwyższym poziomie. Szef kuchni serwuje wykwintne dania przygotowywane ze świeżych, lokalnych produktów, a atmosfera jest idealna do delektowania się wyjątkowym smakiem.

Hotel dysponuje również strefą Spa & Wellness z basenem, dwoma saunami oraz grotą solną. Istnieje również możliwość skorzystania z siłowni hotelowej.

Treningi

Hotel Tennis&Country Tennis Club Hotel**** to jeden z najnowocześniejszych obiektów sportowych na tenisowej mapie Polski. Oferuje szeroką gamę kortów o zróżnicowanej nawierzchni, które o każdej porze roku gwarantują komfortowy i satysfakcjonujący trening.

W sezonie zimowym mamy do dyspozycji 7 kortów tenisowych:

 • 4 korty w Hali – o nowoczesnej nawierzchni dywanowej TOP SLIDE włoskiej firmy ViganoPavitex, z oświetleniem minimalnym 800 – 900 luxsów.
 • 2 korty – o specyfikacji ziemnej TOP SAND. Korty przykryte włoską halą pneumatyczną „AIR DOME”, w 97% zbliżone do nawierzchni turniejowej kortów Roland Garros.
 • 1 hard court – kort przykryty włoską halą pneumatyczną „AIR DOME” o nawierzchni identycznej do US OPEN.

Lokalizacja

Tennis&Country Club Hotel****, ul. Władysława Hermana 18
Giebułtów, 32-085 Poland

Dojazd

Dojazd na obóz odbywa się własnym zakresie, jednak  jesteśmy gotowi służyć pomocą i radą w organizacji Waszego dojazdu. Jeśli potrzebujecie wsparcia w znalezieniu tras, chcielibyście podzielić się samochodem z innymi uczestnikami lub potrzebujecie naszej pomocy w inny sposób, jesteśmy do Waszej dyspozycji. Naszym celem jest zapewnić Wam jak największy komfort i sprawić, że Wasz przyjazd na obóz będzie bezproblemowy i przyjemny.

Cena

Ubezpieczenie

Każdy uczestnik wyjazdu organizowanego przez Wola Tennis Club sp. z o.o. jest ubezpieczany w SIGNAL IDUNA Polska TU Są. Ubezpieczenie obowiązuje w czasie pobytu poza granicami RP na wyjeździe i obejmuje:

 • 25 000 EUR KL (koszty leczenia) w tym zachorowanie na covid-19 z assistance
 • 20 000 EUR NNW (następstwa nieszczęśliwych wypadków wraz z tabelą procentową norm uszczerbkowych w tym: skręcenia i zwichnięcia)
 • 1000 EUR BAGAŻ PODRÓŻNY

W trakcie wyjazdów ubezpieczenie obejmuje amatorskie uprawianie sportów.

Istnieje również możliwość rozszerzenia ubezpieczenia o zwyżkę za choroby przewlekłe i nowotworowe. Prosimy o kontakt z biurem celem wyliczenia składki na adres mailowy: biuro@wolatennis.pl

W celu zapewnienie najlepszej ochrony podczas Twojego wyjazdu rekomendujemy wykupienie pakietu rozszerzającego ubezpieczenie podstawowe. Ubezpieczenie to można wykupić podczas zapisu online.


Ubezpieczenie kosztów rezygnacji

UBEZPIECZ SWOJA REZERWACJĘ

Zalecamy wykupienie ubezpieczenia kosztów rezygnacji z uczestnictwa w wyjeździe lub kosztów związanych z wcześniejszym powrotem z wyjazdu do Polski. Pozwala ono na zwrot do 100% poniesionych kosztów, w przypadku nagłej, nieprzewidzianej anulacji wyjazdu (losowe zdarzenie lub nagłe zachorowanie, wymagające odpowiedniego potwierdzenia). Koszt ubezpieczenia zależny jest od rodzaju wyjazdu (krajowy bądź zagraniczny) oraz wybranego wariantu, a szczegóły ubezpieczenia wraz z wymienionymi powodami rezygnacji znajdują się w TUTAJ.

Prosimy również pamiętać, że w przypadku zmiany ceny wyjazdu, objętej ubezpieczeniem od kosztów rezygnacji np. w wyniku dokupienia szkoleń lub innych opcji dodatkowych, należy dokonać dopłaty do ubezpieczenia od kosztów rezygnacji. W innym wypadku dokupione świadczenia dodatkowe nie będą objęte ochroną ubezpieczeniową. Koszt dopłaty do składki będzie wyliczany indywidualnie.

Zadaj Nam Pytanie :)

  Imię *

  Adres email *

  Telefon *

  Jak możemy pomóc? *

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Wola Tennis Club Sp. z o.o.) jedynie do kontaktu ze mną w celu odpowedzi na wiadomość.

  Udostępnij

  Data i lokalizacja

  Start

  7 listopada 2024 o 16:00

  Koniec

  11 listopada 2024 o 17:00

  Lokalizacja

  ul. Władysława Hermana 18, Giebułtów
  Organizator
  Organizator:Wola Tennis Club
  Email:biuro@wolatennis.pl
  Telefon: 531 887 300
  Inne Wydarzenia
  Dodaj do kalendarza
  Scroll to Top